• Defibrylator AED Philips HS1 w torbie SLIM

4550.00
4550.00
Czas realizacji towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty (Przelew) 0
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Mało
Zostaw telefon

AED Philips HeartStart HS1 jest półautomatycznym defibrylatorem, który przeznaczony jest do użytku w przestrzeni publicznej, biurach, szkołach, itd. Wykorzystywany także przez służby ratownicze, ze względu na jego przyjazny interfejs oraz prostotę obsługi, a także funkcję dostosowania tempa poleceń głosowych do tempa działań ratownika. Dzięki innowacyjnej technologii, opartej na szeroko zakrojonych badaniach i opiniach użytkowników, stworzono defibrylator tak prosty w obsłudze, że przy minimalnym przeszkoleniu każdy może potencjalnie uratować życie osoby z Nagłym Zatrzymaniem Krążenia. Wyraźne, wypowiadane naturalnym głosem polecenia prowadzą użytkownika przez każdy krok procedury pierwszej pomocy z użyciem AED. Przypomina nawet o wezwaniu pogotowia, a funkcja wspomagania czy instruktażu RKO na żądanie pozwala użytkownikowi w stanie stresu przypomnieć sobie wiadomości zdobyte podczas szkolenia.

Zawsze gotowy do użycia

Defibrylator AED Philips HS1 HeartStart jest zasilany długowieczną baterią (5 lat przydatności i 4 lata gwarancji na 200 wyładowań od pierwszego użycia). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest zawsze gotowy do użycia.

Skuteczność

Terapia impulsem o wysokim natężeniu prądu i niskiej energii firmy Philips jest bardzo skuteczna, a przy tym minimalizuje efekty uboczne, szkodliwe dla delikatnego serca. Defibrylator HeartStart OnSite HS1 dostarcza najskuteczniejszej terapii już przy pierwszym impulsie.

Bezpieczeństwo

Defibrylator AED Philips HS1 został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Defibrylatory PHILIPS automatycznie dobierają najbardziej skuteczny dla poszkodowanego impuls defibrylacyjny w przedziale 140-160J. Jest to najwyższa skuteczność i pełne bezpieczeństwo opatentowanej przez PHILIPS technologii SMART Biophasic.

Optymalne wykorzystanie RKO

Ostatnie badania wykazują, że RKO (Resuscytacja Krążeniowo-Odechowa) jest jeszcze istotniejsza dla przeżycia niż wcześniej sądzono, jednak korzyści z niej wynikające mogą zostać utracone w ciągu kilku sekund. Szybkie wykonanie defibrylacji po uciskach klatki piersiowej i przerwa w RKO ma kluczowe znaczenie. Zastosowana w defibrylatorze HeartStart HS1 funkcja Quick Shock pozwala na zastosowanie terapii w czasie zaledwie 8 sekund (typowo) od zakończenia ucisków klatki piersiowej. Inne urządzenia potrzebują na to 2–3-krotnie dłuższego czasu, co ogranicza szansę na przeżycie poszkodowanego.

Pozostałe cechy:

  • możliwość defibrylacji niemowląt/dzieci przy użyciu specjalnych elektrod pediatrycznych,
  • tryb szkoleniowy umożliwia pracę w trybie treningowym (z wykorzystaniem specjalnych elektrod szkoleniowych),
  • gwarancja – firma PHILIPS jako jedyna nie wymaga żadnych serwisów i przeglądów okresowych (lub po użyciu), co wiąże się z brakiem kosztów za serwis lub przegląd przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu!

W skład zestawu wchodzi:

  • defibrylator Heartstart HS1,
  • bateria litowa (żywotność 4 lata lub 200 wyładowań),
  • elektrody do defibrylatora dla dorosłych z 2-letnim okresem trwałości,
  • instrukcja obsługi,
  • 8 lat gwarancji na urządzenie AED,
  • torba transportowa typu SLIM,
  • apteczka.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie