• Elektrody do defibrylatora AED ZOLL AED 3 CPR Uni-Padz

Elektrody uniwersalne z kontrolą ucisków do defibrylatora AED Zoll 3 CPR Uni-padz mają trwałość wynoszącą pięć lat i mogą być stosowane zarówno u pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

Brak towaru
890.00
890.00
Wpisz swój e-mail
Czas realizacji na zamówienie
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (Przelew) 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Uniwersalne elektrody CPR Uni-Padz do defibrylatora Zoll AED 3 służą do defibrylacji dorosłych oraz dzieci. Elektrody wyposażone zostały w czujnik głębokości ucisków, dzięki któremu możliwe jest monitorowanie na bieżąco jakość prowadzonej resuscytacji. Elektrody posiadają 5-letni okres przydatności do użycia.

Kolorowy wyświetlacz LCD Zoll AED 3 zawiera grafikę, która pokrywa się z kształtami i kolorami elektrod, aby wspierać prawidłowe umieszczanie elektrod u poszkodowanego.

Prawdziwa pomoc w resuscytacji

Nieodpowiednia częstotliwość i głębokość ucisków są powszechne podczas RKO. Dorosłe ofiary wymagają od 100 do 120 uciśnięć na minutę i na głębokości od 5 do 6 cm. Uciski muszą być wykonywane dobrze, aby skutecznie przenosić dotlenioną krew do serca i mózgu. Defibrylator natychmiastowo odczytuje dane ucisków z elektrod i informuje w czasie rzeczywistym ratownika o właściwej częstotliwości i głębokości ucisków. Zoll 3 instruuje ratownika, aby naciskał mocniej, jeśli uciski są za płytkie lub informuje o tym, że uciski są prawidłowe. Defibrylator okazuje również głębokość ucisków w czasie rzeczywistym za pomocą wskaźnika na kolorowym ekranie wyświetlacza, umożliwiając ratownikowi dostosowanie głębokości przy następnym ucisku, jeśli jest to konieczne.

Informacja o głębokości ucisków jest wyłączona dla pacjentów pediatrycznych, ponieważ wskazówki dotyczące głębokości uciśnięć u dzieci i młodzieży różnią się w zależności od wieku dziecka.

W zestawie:

  • maska ochronna,
  • nożyczki,
  • jednorazowe rękawiczki,
  • maszynka do golenia,
  • ręcznik oraz wilgotna chusteczka.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie